Online vasaros stovykla

2020 metų vasaros atostogų realybė - stovykla nuotoliniu būdu.

Mes sukūrėme nuotolinio darbo su vaikais programą ir padarėme ją kokybišką, linksmą bei naudingą. Ji paremta online stovyklos žaidimais.

Tai mokomoji programa pagal įvairias temas, kur surinktos leksikos, gramatikos užduotys, parinkti tekstai skaitymui bei klausymui, apgalvotos užduotys kalbėjimo lavinimui.

Bet! Kiekviena užduotis pateikiama ne nuobodžių pratimų pavidalu, o pananaudojant įtraukiančius žaidimus ir kvizus nuotoliniu būdu. Ir visi šie mini žaidimai sujungti viena istorija, kurios rutuliojimąsi su susidomėjimu seks mūsų mokiniai ir lauks kiekvienos naujos pamokos.

Ko tikėtis iš dienos online stovyklos:

  • 9.30 Susipažinimas. Linksma mankšta!

Diena stovykloje turėtų prasidėti nuo susitikimo su mokytoju, kuris viską papasakos ir paaiškins, supažindins vaikus ir paruoš juos įdomiai dienai kartu! Diena bus kuriama pagal gražią legendą ir vaikams siūlysime atspėti mįslę, o patarimus bei užuominas jie rinks visą dieną!

  • 10.00 pamoka. Nuotykiai prasideda!

Šis blokas prasidės žaismingai mokantis anglų kalbos. Mūsų legendos herojai įtraukia vaikus į nuotykių pasaulį - pasaulį, kuriame kalbama tik angliškai. Tyrimai, paslaptys, lobiai, magija ir kelionės - visa tai pripildo istorijas, kurias mūsų mokiniai aptarinėja pamokų metu. Tam naudojamos vaizdinės priemonės, vaidinimas, stalo ir komandiniai žaidimai.

  • 12.00 Plečiame akiratį, tyrinėjame, laviname vaizduotę ir atliekame įvairius darbelius!

Tuo metu vaikai gamins maistą, pieš, konstruos, lipdys ir fantazuos įvairiomis temomis. Temos bus apibrėžtos pagal nagrinėjamą temą anglų kalbos pamokoje arba peržiūrint įdomius faktus apie pasaulį, garsias asmenybes, muziką, meną, gyvūnus, lankantis virtualiuose muziejuose ir parkuose.

  • 14.30 Kvestai - ieškojimų žaidimai ir stalo žaidimai.

Priklausomai nuo dienos užduoties vaikai užbaigs užduotis arba sieks naujų lygių, taip pat žais mokomuosius internetinius žaidimus.

  • Dienos rezultatai

Apibendriname dieną, dalijamės įspūdžiais, sužinome, kas susidorojo su sudėtinga užduotimi, dainuojame ir šokame!

Užsiregistruoti į online stovyklą galite telefonu 37060204302 arba užpildžius registracijos formą mūsų tinklalapyje. Skiltyje "papildoma informacija" Jūs galite nurodyti online stovyklą.