Anglų kalba paaugliams

Kursai 9 - 16 amžiaus vaikams

Mokymasis dėl savo ateities: tie, kas gerai kalba angliškai, gali ženkliai daugiau sužinoti apie pasaulį. Mūsų patyrę mokytojai padės mokiniams tobulinti savo žinias:

  • Organizuodami video konferencijas ir susirašinėjimus su Mortimer klubo studentais visame pasaulyje.
  • Naudodami efektyvius mokymo metodus.
  • Rengdami inovatyvias privačias pamokas ir teigdami efektyvią pagalbą.
  • Mokydami visas amžiaus grupes (nuo pradinukų iki gimnazistų).
  • Gramatikos mokydami per smagius žaidimus.
  • Organizuodami įdomias diskusijas įvairiomis aktualiomis temomis.
  • Rengdami pasiruošimo pradinei mokyklai bei gimnazijoms kursus.

Pirmojo lygio kursai tinka pradedantiesiems ir tiems, kas mokėsi Anglų kalba vaikams kursuose.

Mokymo tikslai: bendravimas, klausymas, skaitymas – suvokimas

Laisvai kalbėti gramatiškai taisyklinga anglų kalba – mūsų pagrindinis siekis. Kalbinių žaidimų dėka mokiniai netrukus laisvai kalbės angliškai. Gramatika yra aiškinama išsamiai ir įtvirtinama naudojant daug žaidimų ir pratimų. Mes padedame užpildyti mokymo spragas ir atsikratyti kalbėjimo antrąja kalba baimės. Kalbėjimo, klausymo ir suvokimo užduotys yra smagios ir nekelia vaikams įtampos.

Vaikų amžius: 9 – 16 metų

Pagrindinėje mokykloje vaikai dažnai patiria sunkumų, nes čia mokymosi programa ženkliai sudėtingesnė nei pradinėje mokykloje. Plati mokymo programa ir didelis vaikų skaičius klasėje, todėl mokytojas mažai gali skirti individualaus dėmesio kiekvienam mokiniui. Mortimer klube vaikai turi daug galimybių praktiškai naudoti teorines žinias – čia jie drąsiai ir laisvai šneka bei diskutuoja angliškai. Naudoja kalbą taip tarsi ji būtų jų gimtoji.

Mokymosi grupės dydis: 4 – 8 vaikai

Vaikai mokomi amžių atitinkančiose mažose 4-8 vaikų grupėse.

Mūsų rekomendacijos, kaip tęsti mokymąsi baigus šiuos kursus:

Anglų kalba tau ir Verslo anglų kalba – tai kursai tinkami jaunimui Net jei jau sėkmingai išlaikyti egzaminai, verta ir toliau mokytis anglų kalbos. Mortimer klube jaunuoliai gali mokytis pavyzdžiui profesinės anglų kalbos. Taip pat galima ir tęsti mokymus priklausomai nuo jau turimo lygio. Siūlome trijų lygių Anglų kalba tau kursus ir verslo kalbos kursus.