Anglų kalba vaikams

Užsiėmimai 4 - 10 metų vaikams

Mokytis anglų kalbos kartu su riteriu Morčiu labai lengva!

Mortimer mokymų efektyvumas įrodytas moksliškai!Daugiau apie tyrimą…
Įvairių gebėjimų vaikai mokosi mūsų užsiėmimuose ir pasiekia rezultatų nejusdami spaudimo. Vaikai išmoksta apie 500 žodžių.
  • Užsiėmimai prarengti pagal vaikų amžių ir vyksta mažose grupėse.
  • Smagios, skatinančios ir žaismingos pamokos.
  • Optimali ir efektyvi pagalba.
  • Fantastiška mokymo medžiaga, kurioje nesudėtingos skaitymo, rašymo ir gramatinės užduotys.
  • Išmokstama kalbos per dainas, eilėraščius, pasakojimus.
Pirmo lygio kursas skirtas pradedantiesiems ir tiems, kurie jau mokėsi Anglų kalbos mažyliams kursuose.

Mokymo tikslai:

Vaikai mokosi kalbos neformaliai ir naudoja visas jusles. Jie žaidžia, dainuoja, lavina motoriką, tapo ir, be abejo, smagiai leidžia laiką. Akcentuojamas kalbos suvokimas ir laisvas šnekėjimas. Parenkant vaikų amžių atitinkamas mokymo medžiagas ir žaidimus, palaipsniui gausinamas žodynas; netrukus vaikai ima dalyvauti nesudėtinguose angliškuose pokalbiuose bei supranta trumpas istorijas. Esminės gramatikos vaikai išmoksta intuityviai bei žaisdami specialius žaidimus ar atlikdami tam tikras užduotis. Skaitymo, rašymo ir gramatinių taisyklių mokoma vėliau atsižvelgiant į vaiko amžių ir mokymų lygį.

Vaikų amžius: 4 – 10 metų

Pirmieji šešeri metai yra svarbiausi vaiko smegenų vystymuisi. Šiuo laikotarpių susidaro svarbiausios neuronų jungtys smegenyse. Kuo daugiau vaikas patiria šiuo laikotarpiu, tuo geriau vystosi jo smegenys. Tyrimais įrodyta, kad šiuo metu mokantis antrosios kalbos, teigiamai veikiamos smegenys ir intelektas. Net ir vyresni nei šešerių metų vaikai antrosios kalbos mokosi dar gana lengvai, deja, prasidėjus brendimui, apie vienuoliktus metus, šis gebėjimas prarandamas negrįžtamai. Jei vaikas mokėsi anglų kalbos prieš pradėdamas mokyklą, mokykliniame amžiuje jis jau turi sukaupęs nemažai žinių, todėl imtis sudėtingo mokyklinio kalbos mokymosi jam būna daug lengviau.

Mokymosi grupės dydis: 4 – 8 vaikai

Vaikai mokomi amžių atitinkančiose mažose 4-8 vaikų grupėse.

Mokymo medžiaga:

  • Pirmojo lygio rinkinį sudaro: 4 užduočių knygutės, 1 pasakojimų knyga, lipdukų knygelė, 1 audio CD ir geltonas Mortimer anglų kalbos klubo krepšys.
  • Antrojo lygio rinkinį sudaro: 4 užduočių knygutės, 1 pasakojimų knyga, lipdukų knygelė, 1 audio CD ir žalias Mortimer anglų kalbos klubo krepšys.
  • Trečiojo lygio rinkinį sudaro: 2 užduočių knygutės, lipdukų knygelė, 1 audio CD ir raudonas Mortimer anglų kalbos klubo krepšys.
Rinkiniai Anglų kalba vaikams apima apie 500 žodžių, kuriuos jie išmoks mokydamiesi jų amžiui įdomias temas. Be to, jie susipažins su originaliomis angliškomis dainelėmis ir trumpais eilėraštukais. Pasakojimų knygelėse “Magic Chest” („Stebuklinga skrynia“) ir “Morty’s Arrival”(„Morčio atvykimas“) vaikai taip pat patiria smagius kūrybinius nuotykius. Mokydamiesi vis aukštesniu lygiu vaikai išmoksta ir skaityti, rašyti bei pirmųjų gramatinių taisyklių.

Mūsų rekomendacijos, kaip tęsti mokymąsi baigus šiuos kursus:

Anglų kalba paaugliams – užsiėmimai vaikams nuo 8 iki 16 metų Šie užsiėmimai – tai inovatyvios privačios pamokos pažengusiems. Rengiame specialius užsiėmimus pradinukams, taip pat padedame pasiruošti stojimui į gimnazijas. Mums labai svarbu, kad Jūsų vaikui mokytis būtų įdomu ir smagu!