Mortimer English Club misija

Išmokti anglų kalbos lengvai ir efektyviai.

Jei gali kalbėti angliškai, atsiveria durys į dar platesnį pasaulį, kur dar daugiau kaimynų ir draugų, gerų knygų, įdomių filmų ir kelionių. Jei tik yra motyvacija, geras mokymas ir patiriamas išmokimo džiaugsmas – anglų kalba gali būti visiškai lengva. Būtent tai ir motyvuoja Mortimer English klube – čia mes mylime anglų kalbą ir tikime, kad mūsų mokymo metodai duoda gerų rezultatų.

Vaikai genealūs kalboms.

Tiesiog neįtikėtina, kaip greitai ir lengvai mūsų mažieji geba išmokti anglų kalbos. Daugybė tyrimų ir laimingų tėvų tvirtina, kad pirmaisiais savo gyvenimo metais vaikai išmoksta užsienio kalbų be ypatingų pastangų ir geba kalbėti be akcento. Mūsų klube mes bandome derinti šį unikalų vaikų gebėjimą su smagiomis veiklomis ir teigiamais potyriais. Daugiakalbiai vaikai jau būdami maži įgyja pranašumą galėdami suprasti filmukus, pokalbius, gebėdami susirasti draugų kelionėse. Be abejo, tai labai pravers jiems ir ateityje.

Laikas labai brangus.

Vos gimęs kūdikis pradeda savo pažintį su jį supančiu pasauliu. Pirmaisiais gyvenimo metais vaikai labai imlūs kalbai. Pasąmoningai jie įsimena gramatines konstrukcijas, naujus žodžius ir frazes. Mokydamiesi gimtosios kalbos vaikai stebi ir kopijuoja juos supančius žmones, ypač tėvus. Nors jie dar negali nei skaityti, nei rašyti, neišmano ir gramatinių taisyklių, tačiau kuo puikiausiai šneka. Tyrimais patvirtinta, kad per pirmuosius šešerius gyvenimo metus vaikas gali lengvai išmokti ne tik gimtąją, bet ir užsienio kalbą. Mūsų klubo metodais siekiama, kad vaikas mokytųsi antrosios kalbos tokiais pačiais principais kaip ir gimtosios – be spaudimo, su malonumu, net nejusdamas, kad mokosi. Vaikai dainuoja, šoka, bendrauja tarpusavyje tik angliškai, dalijasi geromis emocijomis ir patys nepajunta kaip pradeda mokytis dar vienos kalbos.

Padrąsinti būsimuosius pradinukus.

Mortimer English Club užsiėmimai pradinukams siekia padrąsinti juos ir padėti pasiruošti mokyklai. Mūsų užsiėmimai draugiški, čia vaikai jaučiasi atsipalaidavę, o mokymosi medžiaga labai patraukli ir aukštos kokybės. Mūsų metodai paremti gimtosios kalbos mokymosi principais. Mes naudojame visus pojūčius mokydamiesi, todėl ir judame, ir žaidžiame, ir dainuojame, ir tapome bei linksminamės. Mes skiriame ypatingą dėmesį kalbėjimui ir kalbos suvokimui. Mums svarbu, kad vaikas pradėtų kalbėti nejausdamas spaudimo.

Mokyti ir vienyti suaugusiuosius.

Žmonės, kurie moka kalbėti angliškai, gyvenime gali daugiau. Mortimer English Club mes tiesiog mėgaujamės anglų kalba. Mes rengiame individualius kursus įvairių poreikių žmonėms. Čia gali susitikti panašiai mąstantys žmonės: ir tie, kam reikalinga verslo kalba, ir tie, kam reikia šnekamosios anglų kalbos kelionėms bei laisvalaikiui, na, ir, žinoma, tie, kurie neskuba ir turi daug laiko kalbos mokymuisi kaip laisvalaikio praleidimui. Mortimer English užsiėmimuose laiką praleisite prasmingai, naudingai ir maloniai.