Mūsų užsiėmimai

Užsiėmimų metu mes kalbame tik angliškai ir vengiame naudoti gimtąją kalbą. Mažyliai greitai prie to pripranta ir ima kartoti naujas frazes ir žodžius. Planuodami užsiėmimus mes atsižvelgiame į kiekvieno mažylio poreikius ir ieškome pačių geriausių būdų su jais susidraugauti, kad galėtume bendrauti.

Grupėje paprastai mokosi 6-8 bendraamžiai vaikai, jiems tarpusavyje smagu bendrauti, o mokytoja, dirbdama tokio dydžio grupėje, geba skirti kiekvienam pakankamai dėmesio. Paprastai vaikai užsiėmimų metu sėdi ant kilimo ir naudoja specialiai sukurtas mokymo medžiagas. Jie žaidžia stalo žaidimus, dėlioja dėliones, lanksto, piešia, dainuoja, vaidina. Per vieną užsiėmimą pakeičiamos apytiksliai 8-9 veiklos, todėl vaikai nepavargsta ir jiems nenusibosta. Kartu su mokymo medžiaga tėveliai gauna ir CD su dainelėmis bei eilėraščiais. Būtina klausyti šio CD kasdien. Mažyliai geriau įsimena, kai klauso jų nuolat.

Vaikai gali lankyti užsiėmimus 1 arba 2 kartus savaitėje nuo 35 iki 55 min. priklausomai nuo vaiko amžiaus.

Į pirmąją pamoką kviečiame nemokamai. Tėveliai galės stebėti pamoką, o vaikai gali atsivesti draugų, kad būtų smagiau.

Mūsų mokytojai – mūsų pasididžiavimas. Jie geba sukurti labai jaukią mokymosi atmosferą. Mūsų mokytojai privalomai mokomi specialių metodų , dalyvauja Mortimer English Club programose ir reguliariai tobulina savo žinias.