Anglų kalba mažyliams

Užsiėmimai 2-4 metų mažyliams

Vaikai mėgsta bendrauti. Jie mėgsta bendrauti ir anglų kalba! Vaikai leidžiasi į įspūdingą kalbų pasaulį kartu su mūsų herojumi kunigaikščiu Morti, jie mokosi naudodami visas jusles ir patirdami daug džiaugsmo..

Mortimer mokymų efektyvumas įrodytas moksliškai!Daugiau apie tyrimą…
  • Užsiėmimai prarengti pagal vaikų amžių ir vyksta mažose grupėse.
  • Smagūs užsiėmimai su dainomis, žaidimais ir darbeliais.
  • Puiki vaizdingai iliustruota mokymo medžiaga.
  • Mokymo metodai, kuriuos galima taikyti namuose savarankiškai.
  • Įvairios veiklos vaikams ir galimybė tėveliams bendradarbiauti.
Šie užsiėmimai skirti pradedantiesiems.

Mokymo tikslai:

Pradžioje didžiausias dėmesys skiriamas kalbos suvokimui ir atskirų žodžių tarimui. Žaidžiant įvairius žaidimus bei mokantis iš paveikslėlių, žodžiai išmokstami palaipsniui, netrukus mažyliai ima kalbėti trumpais nesudėtingais sakiniais. Mūsų sukurtų mokymo priemonių dėka Jūsų vaikas labai greitai ima kalbėti angliškai taip pat natūraliai kaip ir gimtąja kalba.

Vaikų amžius: 2 – 4 metai

2 – 4 metų mažyliai vis dar turi įgimtą kalbos pajautimą. Jei mes tik suteikiame galimybę, tokio amžiaus vaikai geba intuityviai išmokti kalbėti keliomis kalbomis be akcento. Vėliau jau nebus taip lengva mokytis kalbos kaip pirmaisiais gyvenimo metais. Naudodami specialiai kalbos mokymui sukurtas veiklas, žaidimus, vaizdingas iliustracijas ir įdomius pasakojimus, mes švelniai padrąsinsime Jūsų vaikus pamilti anglų kalbą ir jie ima ja kalbėti taip kaip ir gimtąja kalba.

Mokymosi grupės dydis: 4 – 6 vaikai

Vaikai mokomi amžių atitinkančiose mažose 4-6 vaikų grupėse. Jei užsiėmimų pradžioje vaikas jaučiasi nejaukiai, tėveliai pirmomis pamokomis gali likti kartu su mažyliais.

Mokymo medžiaga:

Rinkinį sudaro: 2 užduočių knygutės, 1 pasakojimų knyga, 1 piešimo bloknotas, 1 lipdukų knygutė, 2 audio CD ir originalus Mortimer anglų kalbos klubo krepšys. Rinkinys Anglų kalba mažyliams apima apie 300 žodžių, kuriuos jie išmoks mokydamiesi jų amžiui įdomias temas. Be to, jie susipažins su originaliomis angliškomis dainelėmis ir trumpais eilėraštukais. Gramatikos vaikai išmoksta intuityviai, tačiau kartais lengvos gramatinės užduotys žaismingai inkorporuojamos užsiėmimo metu. Papildomoje knygelėje „Morty’s Kite Flight“ („Morčio aitvaro skrydis“) vaikai taip pat patiria smagius kūrybinius nuotykius.

Mūsų rekomendacijos, kaip tęsti mokymąsi baigus šiuos kursus:

Anglų kalba vaikams – užsiėmimai vaikams nuo 4 iki 10 metų.

Anglų kalba vaikams – užsiėmimai vaikams nuo 4 iki 10 metų. Ketverių metų vaikas jau pasirengęs Anglų kalba vaikams užsiėmimams. Mortimer mokymai parengti taip, kad būtų siejamos anksčiau įgytos žinios.