Sveiki atvykę į Morty’s pasaulį!

Mortis norėtų papasakoti jums apie save ir savo draugus.

  Sveiki draugužiai, mano vardas Mortimeris, aš esu riteris. Tiesą sakant, aš dar tik mokausi, bet jau galiu daug ką padaryti kaip tikras viduramžių riteris. Kasdien aš tobulėju –  šaudau iš lanko, joju ir treniruojuosi su kardu. Kartu su savo tėvais ir seneliais aš gyvenu Kornvalio pilyje, jeigu tiksliau – Aivibridže. Kornvalis yra pietų Anglijoje. Čia aš nuostabiai leidžiu laiką su savo draugais.
  Mano vardas Betė. Kaip jūs matote, aš esu šikšnosparnė. Mano draugai sako, kad aš esu labai nuovoki ir apsukri. Aš dažnai dėmesingai stebiu magišku dėdės Godfrio triukus. Galiu jus patikinti, kad nieko blogo jų metu negali įvykti. Dieną aš dažnai miegu , bet kaip mat prabundu kai  Mortis ir Malkolmas susiruošia žaisti. Drauge mums labai smagu!
  Sveiki vaikai, mano vardas Malkolmas. Aš esu drakonas. Man beveik du šimtai metų – aš dar labai jaunas, drakonas-vaikelis. Todėl aš nelabai gerai skraidau ir vis dar turiu dažnai treniruotis. Bet užtat aš įspūdingai spjaudau ugnimi! Retkarčiais Mortis užsikabaroja ant mano keteros ir mes pakylame aukštai virš Aivibridžo. Betė taip pat skrenda  su mumis.Čia gyvena ir kiti drakonai – mano pusbrolis, kuris saugo kalvėje ugnį, kad neįsiliepsnotų.
  Aš esu Godfris  – Morčio dėdė. Pačioje pilies bokšto viršūnėje aš įkūriau laboratoriją. Čia sudėtos visos kerėjimo priemonės. Čia taip pat yra klasė, kur mokau Mortimerį tapti išsilavinusiu riteriu. Jis turėtų mokėti daug dalykų: istoriją, matematiką ir užsienio kalbas. Užsimanęs keliauti aš sėdu į stebuklingąjį aparatą – Dangaus Ekspresą! Tai yra laiko mašina , galinti mus nunešti ten kur panorėsim, netgi į dinozaurų erą. Ir ne tik – į ją įsėdę galime nukeliauti į ateitį aplankyti Morčio draugų arba į laukinius vakarus.

Funny short stories from Ivybridge

Quizzes and riddles from Betty

Craft ideas from Mortimer

Cooking, baking, cocktails and more!