Mortimer English Club – anglų kalbos mokymas pagal Vokietijoje sukurtą metodiką

Karola Scheer

„Mano širdis džiaugiasi, kad anglų kalba, kurią aš labai myliu, yra mokoma linksmai, patraukliai ir efektyviai. Mūsų sėkmė rodo, kad pasirinkome teisingą kelią.“

Mortimer English klubo įkūrėja ir vadovė

Anglų kalbos kursai – kelias į sėkmę.

Pagrindinis Mortimer ofisas yra įsikūręs Heršaide (Herscheid), mažame Vokietijos miestelyje. Tai kalvota ir tankiais miškais apaugusi vietovė. Pirmieji Mortimer užsiėmimai vedami kompanijos įkūrėjos Karolos Scheer prasidėjo būtent šiame miestelyje 1990 m. Šiandien ji vadovauja kompanijai kartu su vykdančiuoju direktoriumi Jürgen Nauditt.

Jaunas riteris užkariauja pasaulį

Jaunas riteris Mortis – tai Mortimer English Club užsiėmimuose figūruojantis herojus. Vaikai dalijasi potyriais ir jauduliu, kuriuos savo nuotykiuose patiria mokymo medžiagos herojai: Mortis, šikšnosparnis Beti, drakonas Malkolmas bei stebukladarys dėdė Godfris. Kursai suaugusiems dėka mūsų gerai parengtos mokymo medžiagos taip pat įdomūs ir dinamiški. Mes apjungiame empatiją, supratimą, mokymosi džiaugsmą, o visa tai sukuria sėkmingą Mortimer mokymo sistemą.

Mortimer sėkmės koncepcija

Mokykis anglų kalbos smagiai ir žaisdamas – tai mūsų pagrindinis principas. Mes garantuojame visoms mūsų tarptautinėms šakoms aukšto lygio mokymus. Šiandien mes jau turime daugiau nei 300 partnerių 20 šalių. Visi jie dalijasi Mortimer English klubo sėkme.